Každé tělo potřebuje sacharidy, ale cukr, který se používá v běžných nápojích, přichází po chemické úpravě o důležité látky a další – umělé, získává. Už to není pravý cukr, který je obsažen pouze v čerstvém ovoci a zelenině, ale jen sladidlo. Opravdu zdravým nápojem s dostatkem správného cukru je osvěžující smoothie. Uvidíte! V parném létě vám přijdou určitě vhod. A co k jejich přípravě potřebujete? Jednoduchý recept, zdravé suroviny a spolehlivý mixér, který vytvoří lahodný nápoj.,

Příprava smoothies pomocí Mixerů G21

Příprava smoothies pomocí Mixerů G21

Právě volba vhodných mixérů je pro smoothie důležitá. Pokud si chcete opravdu pochutnat na zdravých koktejlech, musíte vybírat čerstvé a zdravé potraviny, u nichž máte záruku, že nejsou chemicky upravené. Je nutné také dbát na to, aby i přístroj pro přípravu byl perfektní. A že vás odrazuje vysoká cena většiny mixérů? Objevte skvělou alternativu. Tuzemské mixéry G21 Perfect Smoothie vás přijdou podstatně levněji než některé zahraniční mixéry. Navíc máte po ruce servis i zdroj náhradních dílů.

Mixér G21

Mixér G21


Mixéry G21 Perfect Smoothie zpracují horké i studené potraviny

Nechte se inspirovat například receptem na smoothie s datlemi, kam se mj. dává banán, jablko a kakaové boby. Aby byl nápoj skutečně osvěžující, musí mít i správnou konzistenci. Mixéry G21 Perfect Smoothie mají dostatečný výkon, takže rozmixují suroviny opravdu najemno. Kromě smoothie vyrábějí tyto mixéry dětské přesnídávky, pomazánky, polévky, omáčky, pracují s horkými i studenými potravinami, a zpracují nejen tekuté, ale i suché suroviny. Jsou navíc ideální pro přípravu raw food, které se nyní stává doslova hitem zdravého stravování.