Nákup tak důležité věci, jakou bezesporu sedací souprava je, ovlivňuje řada faktorů. A ty jsou navíc u každého jiné. Někdo vyžaduje pořádně velkou, jiný zásadně koženou, další má malý byt a tak se shání po rozkládací. Zaměřme se na dva základní parametry, podle kterých by se měli řídit všichni. Je to počet členů domácnosti a stav bankovního konta.

Něco pro čtyř a vícečlenné rodiny

Vezměte si běžnou rodinu o dvou dospělých a dvou menších dětech v bytě 3+1. Kolik si může dovolit utratit za novou sedačku do obýváku? Méně než 10 tisíc korun? Nezdá se to, ale i za tyhle peníze budou všichni sedět pohodlně.

Stačí jen vyhledat akční nabídky zlevněného zboží. Příkladem budiž sedací souprava Klementine. Poskytuje dostatek komfortu oběma dospělým i dětem a v případě potřeby se dá rozložit na plnohodnotné lůžko. Takže jejím pořízením vyřešíte i starosti s případným ubytováním babičky a rodinný rozpočet přitom zůstane neohrožený.

sedací souprava Klementine

sedací souprava Klementine

Pokud nemusíte obracet v rukou každou korunu, nejspíš se po sedačce poohlédnete ve vyšších cenových hladinách. Dovolují-li to rozměry vašeho obýváku, pak volte kombinaci gauče a křesel nebo ještě lépe gauče, menší pohovky a křesla. Výhodou takového řešení je, že na sebe v obýváku všichni pěkně uvidíte.

Možností výběru tvaru, materiálů, potahu nebo barvy máte opravdu spoustu. Jednou z těch, kterým se říká “trefa do černého”, je kožená sedací souprava Sarafín. Ideální pro všední dny, víkendové návštěvy i větší akce a oslavy.

kožená sedací souprava Sarafín

kožená sedací souprava Sarafín

Žijete na hromádce nebo na psí knížku?

Rozhodli jste se s partnerem pro pronájem malého krcálku a teď budete muset oba odpočívat i spát v jedné místnosti? Nemějte obavy, hned několik problémů vyřešíte pořízením rozkládací sedací soupravy. Třeba takové, která se jmenuje Vanessa.

rozkládací sedacé souprava Vanessa

rozkládací sedací souprava Vanessa

Neutratíte za ni celé jmění a přitom se svou kvalitou a pohodlím dá srovnávat s mnohem dražšími kusy. Díky rychlému a jednoduchému rozložení tak získáte za slušné peníze obývák i ložnici v jednom.

Máte-li v zádech podporu rodičů, kteří jsou ochotní přispět vám na vybavení vašeho prvního bydlení nějaké peníze, budete mít nákup nábytku do hnízdečka lásky o něco jednodušší. Můžete si dopřát třeba větší ložnou plochu, polohovatelné opěrky hlavy a další vychytávky, které vám moderní sedací soupravy nabízí.

Tak jako rohová sedačka Maria, která kromě již zmíněných opěrek disponuje i velkorysým vnitřním úložným prostorem. Také díky němu je ideálním řešením pro dva lidi do menšího bytu.

rohová sedačka Maria

rohová sedačka Maria

Chcete být single? Tak buďte

Nejenom zamilované páry, ale pochopitelně i lidé, kteří žijí sami, chtějí pěkně bydlet. A řada z nich také musí řešit otázku, kolik utratit za novou sedačku, aby bylo zítra na chleba. Pokud se řadíte do této skupiny, doporučujeme vám rohovou sedací soupravu Filip.

rohová sedací souprava Filip

rohová sedací souprava Filip

S akční slevou ji teď získáte za pouhých 7 tisíc korun. Díky tomu, že je rozkládací, dokáže v single domácnosti zastat funkci obýváku i ložnice. Podle své potřeby si můžete zvolit pravé nebo levé provedení rohu a taky druh potahu čalounění. Kromě tradiční látky a oblíbené ekokůže je nabízená i s kouzelnou omyvatelnou látkou, díky které zůstane pořád jako nová.

Na výběr máte z mnoha barev a vzorů potahu, takže sedačka spolehlivě zapadne i do vašeho interiéru. Jejím srdcem jsou kvalitní pružiny, které bez problémů unesou i poněkud těžšího starého mládence.

Pokud dobrovolně žijete v jednočlenné domácnosti, ale dosáhli jste nějakého úspěchu a nemusíte tak neustále kontrolovat zůstatek na účtu, bude to chtít trošku luxusu. Co třeba takhle rozkládací sedací soupravu Bono 1?

rozkládací sedací souprava Bono 1

rozkládací sedací souprava Bono 1

Nabízí spoustu místa nejenom pro jednoho ve složeném i rozloženém stavu, vyniká špičkovými materiály i zpracováním a je maximálně funkční. Ukrývá v sobě prostorné lůžko, díky kterému v momentě přeměníte pokoj na ložnici. Vybrat si můžete hned z několika druhů potahu, barev a vzorů je přitom k dispozici tolik, až vám budou oči přecházet.

Pokud jsme vám tímto článkem trošku usnadnili nákup nové sedačky, moc nás to těší. Přejeme vám v její společnosti jen samé příjemné chvíle.