Osazení nového plastového okna  do rámu je posledním krokem při výměně oken. Může se zdát, jako velmi jednoduchá, ale má svá přesná pravidla. Stejně tak, jako i samotná manipulace s novým výrobkem. Montáž byste vždy měli přenechat odborníkům.

Zapěnění plastového okna po montáži plastového okna v panelovém domě

Zapěnění plastového okna po montáži plastového okna v panelovém domě

FOTO: BOHEMIA PLAST GROUP

Dejte pozor na nedokonalosti před odchodem firmy

Montáž nových oken rozhodně není posledním krokem při jejich výměně. Plastová oknahliníková  i ta dřevěná je třeba po instalaci řádně zkontrolovat. Na oknech mohou být zbytky malty, nebudou dosedat, kování půjde ztuha nebo budou až příliš špinavá. Všechny tyto části by měla firma ještě před svým odjezdem společně s vámi zkontrolovat, odstranit a seznámit Vás s údržbou Vámi zakoupených výrobků.

Zednické začištění plastového okna v panelovém bytě

Zednické začištění plastového okna v panelovém bytě

FOTO: BOHEMIA PLAST GROUP

Jen ten, kdo se o okna stará s nimi bude spokojený

I s novými okny by se mělo vždy manipulovat obezřetně a s citem. Musíme brát v úvahu fakt, že okna jsou kvalitní, ale nikoliv nerozbitná. Předcházejte prudkým nárazům od předmětů i od průvanu. Kováním pohybujte zlehka a vždy pouze do možných poloh. Dbejte na to, že okna nesmí být vystavena vysokým teplotám, například v blízkosti krbu. A jedna z nejdůležitějších věcí je dbát na správnou údržbu. Dbáme rovněž na odstranění zbytků ochranných fólií a to pokud možno do prvního měsíce ode dne montáže.

Kompletně zabudované plastové okno v panelovém domě

Kompletně zabudované plastové okno v panelovém domě

FOTO: BOHEMIA PLAST GROUP

Společnost Bohemia Plast Group s.r.o. patří v oboru výroby a montáže oken ke špičce na trhu. Kromě odborné montáže vám profesionální pracovníci poskytnou odborné poradenství, jak udržet vaše nová okna v kondici.

Při obsluze oken je důležité dodržování polohy kliky dle

Návod na obsluhu oken

Návod na obsluhu oken

FOTO: BOHEMIA PLAST GROUP