,,Zjistili jsme, že klid a zábava je to, po čem lidé opravdu touží,” říká Jaromír Všímavý ze ZOOTu. ,,A tak jsme tomu přizpůsobili náš dárkový sortiment. Protože chceme dělat lidem radost. A to nejen o Vánocích.”

Retro baví

Tak trochu jinou nostalgii po starých časech prožívají cedule Nostalgic-Art, kterým nechybí vtip. Svým blízkým je můžete darovat již od 169 Kč a vnést jim humor do domu!

Vtipné cedule od 169,-

Vánoce jinak

Co si vystřelit z vánočních motivů? Nikdy vás nenapadlo, že jehličí píchá? Pánská i dámská trička se zábavným potiskem na téma Vánoc pořídíte jen za 259 Kč!

Vánoce jinak za 259,-

Pohodlíčko v trenclích

I klídek a pohodlí může být reprezentativní. Trenky Represent od 259 Kč prostě muži chtějí najít pod stromečkem. Není totiž nic víc než nosit nářadí stylově a pohodlně!

Stylové trenky za 259,-

Kámoš, co se vždycky zasměje vašemu vtipu

Příšerky, které říkají to, co vy, a když se zasmějete vlastnímu vtipu, zasmějí se taky. Takoví kámoši pro odrostlé děti (= muže) od 249 Kč? Jasná volba!

Video

Nevěříte? Natočili jsme ho pro vás na mobil!

Plyšové příšerky za 249,-

Plyšové příšerky za 249,-

Praktické dárky = více času na zábavu

Chlapi rádi dostávají praktické dárky, protože se pak nemusejí jejich nákupem zabývat. Kravata jen za 409 Kč nebo pásek a peněženka, to je sázka na jistotu, která umožní jít místo nákupu na fotbal!

Praktická kravata za 409,-