Ultrabook je stejně funkční jako notebook a mnohdy ještě výkonnější. Zabere však mnohem méně místa, díky ani ne dvoukilové hmotnosti se snadno přenáší a baterka vydrží minimálně 7 hodin. Posílat emaily, psát dokumenty, zpracovávat fotky, prohlížet videa nebo skypovat z dovolené ještě nikdy nebylo tak lehké.

 

Ultrabooky jsou díky svým vlastnostem vysoce mobilní

FOTO: DELL Computer

Ultrabooky jsou hvězdy mezi přenosnými počítači: jejich vlastním králem je pak podle prodejů a oblíbenosti Inspiron 15Z od Dellu. Zabalený do broušeného hliníku přináší vybroušený nástroj, který ve své kategorii válcuje konkurenci. K jeho výsadnímu místu příspívá i fakt, že obsahuje kompletní balík Office 2013 zdarma.Inspiron 15Z kombinuje skvělý vzhled s parádním výkonem. Je rychlý, je lehký, je hezký. Ideální charakteristika pro někoho, kdo by měl být vaším společníkem každý den. K tomu hodně vydrží – inovativní komponenty pomáhají jak svižnému běhu, tak snižují energetickou náročnost.

 
 

Společnost DELL klade velký důraz na design

FOTO: DELL Computer

Tenhle vychvalovaný kousek je uvnitř vybaven rychlým procesorem Intel Core i5 třetí generace a silnou grafikou NVIDIA GeForce GT630M. S přehledem zvládne multimediální projekty a bezproblémově na něm spustíte i náročnější hry. Svá data můžete ukládat na kombinovaný SSD/plotnový disk s kapacitou 500 GB, což je porce, kterou jen tak nezaplní ani ten největší shromažďovač obsahu. Technologie Intel Rapid Start pak zaručí, že Inspiron 15Z je připraven vám sloužit během několika vteřin. „Je to jako kdybych přesedl z Trabantu na Mercedes,“ napsal ve své recenzi jeden z uživatelů.

 

Bezdrátová konektivita, jedna z dalších předností Ultrabooků

FOTO: DELL Computer

Inspiron 15Z ovšem neboduje jen prvotřídními materiály, podsvícenou klávesnicí a špičkovým hardwarem. Jeho součástí jsou také nejnovější kancelářské aplikace Microsoft Office 2013, takže můžete okamžitě začít pracovat. To vše navíc získáte za velmi příznivou cenu. Připočtěte pověstnou kvalitu a servis značky Dell a není divu, proč se Inspiron 15Z stal bezkonkurenčně nejprodávanějším modelem ultrabooku za poslední půl rok. Uvidíme, co s trhem udělá nejnovější verze 15Z, která navíc disponuje dotykovým displejem.

 

Dell Inspiron 15z Ultrabook, nejprodávanější model mezi ultrabooky

FOTO: DELL Computer

Pokud se chcete vypravit na prázdninové cesty ve velkém stylu, vypravte se nejdříve pro ultrabook od Dell.

Ultra skvělé zážitky jsou zaručeny.