Představujeme novou řadu praček waterPerfect od Siemens. Ví na kapku přesně, kolik vody je potřeba, aby bylo dosaženo dokonalého výsledku praní. Při každém cyklu odměří optimální dávku vody, takže šetří vaše náklady a prospívá vašemu prádlu. Protože plýtváte, když je vody příliš. Když je jí málo, vaše oblečení není dobře vyprané.

Pračka waterPerfect využívá inteligentní systém distribuce vody. Pomocí inovativní technologie 3D čidel přizpůsobí množství vody náplni prádla a druhu textilie. Díky tomu použije pro každé praní ideální objem vody a vaše prádlo tak získá tu nejlepší možnou péči.

Navíc stačí stisknout tlačítko ecoPerfect a spotřeba energie se sníží až o 20 %. Aktivujte volbu speedPerfect a ušetříte až 60 % času, aniž to jakkoliv ovlivní kvalitu praní! Přidejte revoluční strukturu bubnu waweDrum nebo třeba antivibrační konstrukci pro ultra tichý a bude vám jasné, že waterPerfect není obyčejná pračka. Na www.zrozeniprouspech.cz se o ní a dalších skvělých nástrojích pro úspěšné dozvíte víc.