Ať se vám to líbí, nebo ne, počínaje prvním listopadem budete moci po spoustě míst České republiky legálně projet jen se zimním obutím a nedá se očekávat, že by těchto míst mělo ubývat. To spíše naopak. Značka „zimní výbava” pro letošek zřejmě ozdobí celou dálnici D1 a dost možná se brzy bude vyjímat i na cestě, po které pravidelně jezdíte.

I pokud se vám tato povinnost z podstaty příčí, není radno se zimním pneumatikám vyhýbat. Doby, kdy bylo možné letní pneu bez problémů používat alespoň za suchého mrazivého počasí, jsou prostě pryč. Výrobci musejí své letní modely v silné konkurenci posouvat možnostmi stále dále, což nutně znamená užší orientaci na letní klimatické podmínky. A ty v zimě zdaleka nepanují. I když u nás nelze očekávat zimu jako na Sibiři, při které by sníh pokrýval silnice několik měsíců v kuse, kvalitní „zimáky” užijete i tak - lepší jízdní a brzdné schopnosti i na vymražené suché silnici za těch pár tisíc korun zkrátka stojí.

Pokud zatím nejste na zimu řádně připraveni, je čas s tím něco provést. Nabízíme vám cestu, jak si nové zimní pneumatiky pořídit nejen levně, ale i rychle a s veškerou kvalitou. Zkrátka bez obav.

Kdo by neznal internetový obchod NejlevnějšíPneu.cz. Museli byste neposlouchat rádio, nedívat se na televizi, nečíst noviny a nebýt teď na Novinky.cz. O našem obchodě jste jednoduše museli slyšet. Možná si ale říkáte, že nejlevnější není nic pro vás, že nejste tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci a nízká cena je pro vás automaticky podezřelá.

Jenže my u dobrých cen jen začínáme. Nízké ceny nejsou vrcholem našich schopností jako u mnohých konkurentů, pouze jedním z kamínků mozaiky našich předností. Nízkou cenu vám přece umí nabídnout každý, ale aby vám za ni byl zboží skutečně schopen prodat, rychle jej dodat a nést veškeré záruky, které se k němu vážou, to už zvládá málokdo.

Obchod NejlevnějšíPneu.cz není žádná garážovka, ve které začne po vašem telefonátu jednočlenný tým zjišťovat, kde by sehnal objednaný model pneumatiky za cenu, kterou vám slíbil. NejlevnějšíPneu.cz je dnes největším prodejcem pneumatik v České republice a na Slovensku, a to nikoli pouze internetovým - s téměř jedním milionem prodaných pneumatik ročně obstaráváme takřka třetinu „československého” trhu.

Na vlastním skladě držíme stovky tisíc kusů pneumatik, alu kol a plechových disků, které vám můžeme dodat do druhého dne kamkoli do České republiky. Objednáte-li do 19. hodiny večerní kterýkoli z typů pneumatik, jež máme skladem, máte objednané pneu doma hned druhý pracovní den a to bez jakéhokoli poplatku za dopravné a balné. Doručení tak obvykle proběhne do 24 hodin, což je čas, za který byste nové pneumatiky sotva stačili koupit v nejbližším pneuservisu, navíc za docela jiné ceny... 

Pokud by něco neklaplo, nebudeme se bránit vrácení zboží do 14 dnů od objednání, navíc na veškeré zakoupené zboží dáváme doživotní záruku. Co to znamená? Že do sjetí pneumatik na zákonem stanovenou mez ručíme za skryté a výrobní vady. Vaši případnou reklamaci navíc vyřešíme do 48 hodin a nebudeme vás tak nechávat v nejistotě, zda je vaše reklamace oprávněná.

Možná se nyní jen potutelně usmíváte a říkáte si, že za levné a kvalitní označuje své služby kde kdo. Jenže v našem případě to tak zkrátka je, odbavili jsme již objednávky půl milionu zákazníků a pokud bychom lhali, dávno by tato přetvářka vyšla najevo.Pokud si letos chcete koupit nové zimní pneumatiky levně, s jistotou rychlého dodání a zárukou, která nekončí dnem, kdy je obujete na vaše auto, vyberte si opravdu spolehlivého dodavatele. Na NejlevnějšíPneu.cz jsme připraveni vám dokázat, že výše uvedená slova nejsou žádné plané sliby.