"V březnu budu dělat svatební šaty roku a pak 31. března mám charitativní akci v Jaroměři pro děti z dětského domova. Můj manažer teď kontaktuje návrháře a informuje je, že jsem zase tady," řekla čtyřiadvacetiletá maminka.

Vránová-Kloboučková počítá s tím, že jestli nějaké nabídky na práci přijdou, bude to nejdřív v únoru nebo v březnu. "Zatím se do toho ale nepoložím úplně, chtěla bych chodit tak tři přehlídky za měsíc, a ne šest, co jsem dělala dřív. Rozhodně nechci od Aničky, ale chtěla bych se vrátit mezi holky. A taky nechci být úplně finančně závislá na manželovi," dodala. S hlídáním dcery prý nebude problém, obstarají ho babičky.

Modelka se na svůj návrat poctivě připravuje. Díky spinningu zhubla za dva měsíce osm kilogramů a už je na své původní váze, kterou měla, než otěhotněla. "Pořád na sobě ale pracuju, abych se mohla vrátit v ještě lepší formě, než jsem byla předtím. Manžel mi říká, ať už toho nechám, ale mně to nedá," svěřila se.

Plně se věnovat modelingu už ale Vránová-Kloboučková zřejmě nikdy nebude. Až bude Aničce okolo tří let, chtěla by další dítě, a pak ještě třetí. Na druhou stranu ale připouští, že pokud o ní bude velký zájem, možná přijme nabídek víc: "Žiju přítomností, budoucnost neplánuju, tak uvidíme."