Hlavní obsah

Video ukazuje, co se stane s želatinou po zásahu tenisovou raketou

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak vypadá želatina po zásahu tenisovou raketou, tak je tu konečně odpověď. Postaralo se o ní duo Slow Mo Guys zaměřující se na zpomalená videa.

Video ukazuje, co se stane s želatinou po zásahu tenisovou raketou

Ve videu vystupují jako už tradičně členové dua Gavin Free a Daniel Gruchy. Druhý jmenovaný v něm několikrát udeří raketou do želatiny různých barev a nakonec si ji nechá hodit na obličej skrz raketu.

Videa populárního dua sbírají na YouTube pravidelně milióny zhlédnutí a toto není výjimkou. Od zveřejnění v poslední zářijový den jich má na kontě už přes osm miliónů. Podobně úspěšné je i nedávné video, v němž dvojice na dobrovolníka vystřelila taserem a vše zpomaleně natočila. [celá zpráva]

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

Zpomalené záběry zásahu taserem

Video: Reuters

Obrovský úspěch pak sklidilo video zachycující Gruchyho v obrovském balónu. Ten naplňovali vodou tak dlouho, až praskl. [celá zpráva]

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Podívejte se na zpomalené záběry exploze balónu s vodou, ve kterém je člověk

Video: Reuters

Slow Mo Guys zveřejnili své první video v roce 2008, tehdy ještě jen pro pobavení svých přátel. Od té doby duo vyrobilo desítky dalších videí a vytvořilo si obrovskou fanouškovskou základnu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků