Hlavní obsah

Veverka se opila, když šla na lup zkvašených hrušek

Dozajista nepříjemné chvilky zažila veverka, která si pravidelně chodí pro oříšky k domu Kathleen Morlokové v americké Minnesotě. Tentokrát si však všimla vyhozených starých hrušek určených pro domácí prase, které Kathleen chová. Hrušky však zkvasily a jen chvíli poté, co si na nich veverka pochutnala, začaly se dostavovat účinky alkoholového opojení.

Veverka se opila, když šla na lup zkvašených hrušek

„Našla jsem na dně lednice velmi starý sáček s hruškami. Hodila jsem je našemu Hamletovi,“ uvedla Morloková. Hamlet je prase a domácí mazlíček. Obyčejně hruškami nepohrdne, jenže podle Kathleen byla ten den zima, Hamlet sežral jednu hrušku a raději si zase zalezl do tepla.

„Neuvědomila jsem si, že je nechal pod stolem, dokud jsem neuviděla malou veverku, která hrušku šťastně popadla a utekla s ní na strom,“ popsala Kathleen. Že s hruškami není vše zcela v pořádku si uvědomila o pár chvil později, když se veverka vrátila pro oříšky, které jí Kathleen na zahradě nechává.

Hrušky v lednici zřejmě zkvasily, a zatímco jedna hruška s pašíkem Hamletem sotva mohla něco udělat, pro malou veverku bylo pár soust víc než dost. Veverka měla problém udržet rovnováhu, vzápětí se vzpřímila a doslova vytuhla. Následně se odpotácela pryč.

„Chudáček, bála jsem se o ni celou noc,“ svěřila se žena. Ovšem druhý den se veverka vrátila k zásobě oříšků a semínek zase naprosto v pořádku. Ke svému krmítku prý zase chodí každý den, její video neplánovaného alkoholového opojení zatím zhlédlo přes 1,5 milionu lidí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků