Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Váží přes 300 kilo, nemá práci a nevejde se do vany. Ví, že se ují k smrti

Morbidní obezitou trpí čtyřiatřicetiletý Američan Casey King ze státu Georgia. Muž vážící zhruba 320 kilogramů, tráví dny převážně sledováním televize a hraním počítačových her. Ačkoliv by se mohlo zdát, že tlouštík by teď něco chtěl změnit, opak je pravdou. Dle jeho slov bude jíst, dokud neumře, napsal server Daily Mail.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Váží přes 300 kilo, nemá práci a nevejde se do vany. Ví, že se ují k smrti

Casey se se svým příběhem svěřil v rámci televizní reality show a opravdu se je na co dívat. Muž žije se svým otcem, je nezaměstnaný a denně se přecpává nezdravým jídlem. „Budu jíst, dokud neumřu,“ říká o sobě 320 kilogramů vážící muž.

„Vstávám okolo poledne, najím se a zbytek dne sleduji televizi, válím se a hraju videohry,“ popisuje svůj běžný den Casey. Vzhledem k tomu, že v Georgii často panují vysoké teploty a žádné oblečení není dostatečně velké, bývá při svých aktivitách běžně nahý. „Zavřu si dveře a nikoho to nezajímá,“ vysvětluje.

V hlavní roli ovladač

Muž tráví spoustu času hraním videoher a jak sám říká, únik do virtuální reality je pro něj velmi pohodlný. „Nikdo mě nevidí, můžu tam být ten Casey, kterým chci být, a nikdo mě nesoudí za moji váhu,“ popisuje důvody, proč několik hodin denně drží v ruce herní ovladač.

„Nikdy bych si nepomyslel, že ve 34 letech budu bydlet u táty, nebudu mít peníze ani práci a budu jenom jíst a hrát videohry,“ říká Casey, jenž byl od mládí „větší“ dítě a při ukončení střední školy vážil 135 kilogramů.

Matka slitování neměla

Poté pracoval v několika restauracích, kde se dostal do většího kontaktu s jídlem a postupně nabíral další kilogramy, až ho jeho váha donutila v práci skončit, což se nelíbilo jeho matce.

„Řekla mi, že musím mít práci, abych u ní mohl bydlet,“ popisuje důvody přestěhování k otci. Ten svému synovi dopřává spoustu nezdravého jídla a nijak se tím netají. „Ví, že moje jediná radost je jídlo, a tak si dopřáváme. Pizza, kuřata, hamburgery nebo asijská jídla,“ vyjmenovává hlavní obsah svého jídelníčku.

Koupe se v barelu

Casey přiznal, že několikrát uvízl ve sprše. Jednou v ní zůstal zaseknutý dokonce devět hodin, a proto se už chodí koupat na terasu, kde má speciální železný barel plný vody. Jeho otec mu s hygienou pomáhá.

„Mám na sobě plno záhybů a převisů, takže aby se voda dostala všude, musím se v barelu točit a máchat skoro jako prase,“ naznačuje, jak u Kingů probíhá koupel.

Otec musí synovi pomáhat i s jinými věcmi denní potřeby. „Víte, nedosáhnu si na každé místo svého těla. Zvlášť vzadu, tam mám problém,“ naznačuje Casey, že to s ním má otec pořádně těžké. Ten se však o svého syna stará, a i když podle jeho slov ví, že by se měl Casey více hýbat, protože péče o něj není snadná, je to jeho syn a miluje jej až za hrob.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků