Hlavní obsah

Toulavý pes přechytračil pětici britských policistů

Britská policie se v úterý v Londýně snažila chytit na jedné z ulic toulavého psa. Jak se však záhy ukázalo, byl to nepřekonatelný oříšek. Muži zákona si nejdřív museli zavolat o posily a po neúspěšných pokusech pak na zvíře vytáhli taser. Nakonec jim chlupáč ale stejně utekl, informoval server listu The Daily Mail.

Toulavý pes přechytračil pětici britských policistů

Původně na místě zasahovala dvojice policistů, která se snažila potulného psa zadržet. Vzhledem k tomu, že se jí to ale nedařilo, zavolala si o pomoc. A tak přijeli další tři muži zákona.

Nejdřív se pokoušeli vystresované zvíře dostat pomocí tyče s drátěnou smyčkou, což se běžně při odchytech používá, aby se zvíře nedostalo příliš blízko ke člověku. Když se ale pes zakousl jednomu ze strážníků do ochranného rukávu a strhl mu ho, jeho kolega vytáhl taser.

„Je to šílené, kolik policejních aut a dodávek tam bylo. Pes byl venku většinu odpoledne a nikoho neobtěžoval. Když ho chtěli zasáhnout taserem, nabralo to jinou rychlost, bylo to trochu přehnané,“ popsal svědek.

I přes „policejní manévry“ pes nakonec všem nástrahám unikl a utekl pryč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků