Hlavní obsah
Foto: Host Brno

Těhotná Beckhamová propadla józe

Na radu své bývalé kolegyně Geri Halliwellové ze skupiny Spice Girls se těhotná Victoria Beckhamová udržuje ve formě pomocí jógy. Geri prý nadbytečná kila nemohla dlouho zdolat žádnou osvědčenou dietou, teprve staroindický systém cviků ji dostal do kondice.

Foto: Host Brno
Těhotná Beckhamová propadla józe

Manželce anglického fotbalisty Davida Beckhama začaly tukové polštáře dělat starosti již na počátku jejího třetího těhotenství. Díky józe se prý ale dokáže udržet štíhlá i v době největšího růstu těhotenského bříška. Nyní překročila osmý měsíc gravidity a musela s cvičením načas přestat. Na jógu nedá ale dopustit a hned po návratu z porodnice se k ní zase vrátí.

"Victoria chce získat nazpět svůj štíhlý vzhled hned po narození dítěte a jóga jí pomůže. Pomáhá to také díky technikám dýchání v průběhu cvičení. Po narození Brooklyna a Romea se dostala do formy poměrně rychle a snadno, po třetím porodu to ale půjde hůř. Je rozhodnutá, že to nenechá osudu," řekl nejmenovaný zdroj.

Cvičitel ze Španělska

Výběr instruktora sice Victoria také konzultovala s Geri, ale nemohla se na její londýnská doporučení spolehnout, poněvadž většinu času tráví v domě v Madridu. David ve zdejším klubu hraje fotbal a Victoria se stará o syny.

A tak ji navštěvuje dvakrát týdně přední španělský instruktor. Vedle cvičení a dýchání probírá s třicetiletou zpěvačkou také prostředky alternativní medicíny, jimž je Victoria velice nakloněna. Díky homeopatickým lékům se prý dostává každý den do pohody.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků