Hlavní obsah

Stádo krav pomohlo policistům chytit podezřelou na útěku

Nečekaný závěr měla policejní honička se dvěma kriminálnicemi v noci z neděle na pondělí na Floridě. Jedna z podezřelých totiž opustila vůz a chtěla policistům zmizet pěšky. Rozhodně ale nečekala, že narazí na stádo krav, které její přítomnost ponesou značně nelibě.

Stádo krav pomohlo policistům chytit podezřelou na útěku

Honičku, ve které policisté z úřadu Sanfordského šerifa pronásledovali dvojici osob v kradeném SUV, zachytily kamery na helikoptéře policejního oddělení v okrese Seminole, která svým kolegům asistovala.

Šestačtyřicetiletá Jamie Youngová, která seděla za volantem, nezvládla řízení a vůz skončil v křoví u silnice. Zatímco její spolujezdkyně na místě počkala na zatčení, Jamie pokračovala v útěku pěšky.

Netušila však, že vběhne přímo ke stádu krav, které přítomnost cizího člověka notně zneklidnila. Stádo začalo Jamie pronásledovat. „Velká skupina krav ji sleduje, je lépe vidět,“ okomentoval to jeden z posádky vrtulníku.

Ženu krávy vytlačily až na okraj pastvy, kde si pro ni po chvíli došli policisté se psy. Díky hlasitě pohybujícímu se stádu věděli přesně, kde Jamie hledat. Obě ženy byly zatčeny a obviněny z držení drog, krádeže, odporování zatčení a nedovoleného vstupu na cizí pozemek.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků