Hlavní obsah
 

Sousedé chytili holčičku, která vypadla ze čtvrtého patra

Obrovské štěstí měla dvouapůlletá holčička z čínského města Ning-chaj, kterou nechali její rodiče doma o samotě. Dívenka po probuzení vylezla na okenní parapet ve čtvrtém patře a nemohla se dostat zpět. Její nářky slyšeli zaměstnanci sousední firmy a okamžitě přiběhli na pomoc. Batole nakonec spadlo, ovšem skupině mužů se ho podařilo zachytit tak, že mu neublížili.

 
Sousedé chytili holčičku, která vypadla ze čtvrtého patra

Rodiče holčičky pojmenované jako Čchi-čchi si podle výpovědi v čínské státní televizi potřebovali něco zařídit a rozhodli se nebudit svou poklidně spící dceru. To se ukázalo jako chyba, holčička totiž po probuzení začala své rodiče hledat a vylezla ven na parapet.

Na něm ovšem uvízla a málem spadla. Zaměstnanci přepravní společnosti sídlící v sousední budově naštěstí slyšeli její pláč a přiběhli na pomoc. Dívenku, která na parapetu chvíli dokonce visela, ujistili, že se nemá čeho bát, a poté, co spadla, ji chytili.

Jeden z mužů si při záchranné akci poranil krk a druhý ruku. Holčička si z dramatické situace odnesla pouze modřinu na obličeji.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků