Hlavní obsah
Foto: Jindřich Kodíček

Snem Robbieho Williamse je topmodelka Crawfordová

Britský zpěvák Robbie Williams se svěřil se svým ideálem ženské krásy. Ženou, která prý vstupuje do jeho snů, je americká topmodelka Cindy Crawfordová. Napsal to zpravodajský server Sky News.

Foto: Jindřich Kodíček
Snem Robbieho Williamse je topmodelka Crawfordová

Třicetiletý zpěvák, známý množstvím krátkých milostných románků, na adresu Crawfordové nešetří lichotivými slůvky. "Je to pravděpodobně ta nejlepší žena na celém světě," prohlásil pro anglickou rozhlasovou stanici GWR.  

Láska na první pohled

"Je velmi krásná, sexy a také vtipná," dodal. Když se prý se Cindy setkal úplně poprvé, byla to pro něj láska na první pohled.

Na osmatřicetiletou modelku si však bude muset Williams nechat zajít chuť. Cindy je totiž šťastně provdaná za Rande Gerbera a nehodlá na svém stavu nic měnit.

"Je vdaná a v manželství je spokojená," uvědomuje si Robbie. "Chlap, se kterým je, je opravdu dobrý," připustil. "Skutečně se milují, což z ní dělá ještě přitažlivější ženu," řekl.

Williams přiznává, že co se žen týče, bývá příliš vybíravý. V minulosti zlomil srdce mnohým slavným ženám ze světa showbyznysu. Prožil románek s Nicole Appletonovou, Rachel Hunterovou či Geri Halliweellovou. Kromě toho se proslýchá, že mu v srpnu podlehla rovněž Valerie Cruzová. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků