Hlavní obsah

Slzy Lucie Váchové nic nezmění

Miss ČR 2006 Lucie Váchová se v létě postavila před kameru aby si zahrála hlavní roli ve videoklipu Tvý slzy nic nezmění. Pro natáčení si ji nevybral režisér, ale přímo zpěvák a skladatel Josef IX., frontman skupiny Ultrablue. Když Lucii poprvé spatřil chtěl ji a nikoho jiného.

Slzy Lucie Váchové nic nezmění

"Píseň Tvé slzy nic nezmění se mi od začátku moc líbila. Tuším, že to bude hit. Líbivá melodie, krásný text...V celém klipu se promítá má a zpěvákova tvář. Jde o linii vzpomínek, přání a představ," komentuje natáčení hlavní aktérka. 

Natáčení probíhalo v přírodě ve východních Čechách a v prostorách jednoho pražského bytu. Režisérem klipu se stal David Beránek se svým týmem, který má za sebou i videoklip roku Dole v dole kapely Kabát.

Co by to bylo za natáčení, kdyby chyběly postelové scény. Foto: archiv

"Josef IX. své hledání popisuje takto: "Nějaký čas jsem listoval různými časopisy a hledal jsem dívku, která by se mi do videoklipu hodila, měl jsem několik tipů, ale když mě můj kamarád poslal na jednu módní přehlídku, ať si tam tedy konečně vyberu, zaulaja mě Lucie. Vůbec jsem ji do té doby neznal, ale připadala mi jako opravdová princezna o které zpívám. Sympatická a nezkažená světem showbusinessu. Tak jsem kamarádovi řekl, že chci tu Julii Roberts, hodně mě ji připomínala, a Lucka naštěstí souhlasila."

V bytě, kde se převážně točilo, byla po celou dobu příjemná přátelská atmosféra, takže zbyl čas i na legrácky. Foto: archiv

Videoklip byl po dotočení řádně pokřtěn na jednom z koncertů skupiny Josef IX. Ultrablue, ale do televize jde až nyní. Foto: archiv

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků