Hlavní obsah
Pippa Middletonová na procházce se svým synem Arthurem (září 2020) Foto: Profimedia.cz

Sestra vévodkyně Kate čeká druhé dítě

Následníkům britského trůnu přibude další příbuzný. Pippa, mladší sestra vévodkyně Kate, čeká druhé dítě. Podle zdrojů blízkých rodině jsou rodiče i všichni její příbuzní ze zprávy nadšeni. Pippa s manželem Jamesem Matthewsem už mají dvouletého syna Arthura.

Pippa Middletonová na procházce se svým synem Arthurem (září 2020) Foto: Profimedia.cz
Sestra vévodkyně Kate čeká druhé dítě

O tom, že princi Georgovi - synovi prince Williama a vévodkyně Kate, který je v pořadí třetím následníkem britského trůnu - přibude bratranec, informoval server Page Six.

Sedmatřicetiletá Pippa (celým jménem Phillipa Charlotte Middletonová Matthewsová) s manželem zprávu oficiálně odmítli komentovat, nicméně zdroj blízký rodině serveru zprávu potvrdil. „Jsou nadšení, v tento těžký rok je to skvělá novina. Celou rodinu to potěšilo,“ uvedl zdroj.

Pár se podle všeho chystá přestěhovat blíže k rodičům Pippy a Kate. Podle britských médií hodlá koupit téměř třicetihektarový pozemek v Berkshiru. Pozemek mají manželé koupit za 1,5 milionu liber (zhruba 43 milionů korun). Pro některá média je tato cena kontroverzní, protože v Berkshiru za ni lze sehnat pouze malý řadový domek se zahrádkou.

Pippa si v roce 2017 vzala miliardáře Jamese Matthewse a o rok později se jim narodil syn Arthur. Navzdory vystupování vévodkyně Kate i Pippy Middletonovi nikdy nepatřili k britské aristokracii, jak si někteří myslí. Matka Carol byla letuška a otec Michael Francis byl dispečer letového provozu. V roce 1987 založili úspěšnou zásilkovou společnost Party Pieces a stali se z nich milionáři.

Mají spolu tři děti, nejstarší Kate, která je od roku 2011 vévodkyní a manželkou prince Williama, prostřední Pippu a nejmladšího Jamese.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků