Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Schovat drogy pod předkožku nebyl dobrý nápad

Hudební festivaly bývají často baštou tanečních drog. Pořadatelé si však na dealery a uživatele drog rádi posvítí a podrobují návštěvníky před vstupem kontrolám. Jedna taková kontrola přinesla odhalení muže, který tablety MDMA pašoval na opravdu choulostivém místě.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Schovat drogy pod předkožku nebyl dobrý nápad

K odhalení Australana Benjamina De Lucy došlo na hudebním festivalu v Melbourne během loňského roku. Nyní stanul před soudem. Podle policie se muž snažil propašovat jednu a půl tablety taneční drogy MDMA ukryté pod předkožkou. Svému úkrytu věřil natolik, že do poslední chvíle přítomnost drog zapíral.

Ani důmyslný úkryt však De Lucovi nepomohl a byl odhalen za pomoci speciálně vycvičených psů. Policie následně muži nařídila absolvovat léčebný program, který však podle svých slov kvůli pracovnímu vytížení nemohl dokončit. Jeho vysvětlení však policii neobměkčilo, a tak muž putoval před soud.

Tam si De Luca vyslechl rozsudek, byl uznán vinným z držení drog a soudní úředník Bob Kumar muži nařídil zaplatit pokutu ve výši 1000 australských dolarů (přibližně 16 tisíc korun).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků