Hlavní obsah
Salma Hayeková a Francois-Henri Pinault Foto: Profimedia.cz

Salma Hayeková chystá přepychovou svatební oslavu na konci dubna

Mexická herečka Salma Hayeková se vdala za módního magnáta Francoise-Henriho Pinaulta již v únoru letošního roku na svátek svatého Valentýna v Paříži. Obřad byl intimní a proběhl bleskově, šťastný pár ale chystá opulentní oslavu.

Salma Hayeková a Francois-Henri Pinault Foto: Profimedia.cz
Salma Hayeková chystá přepychovou svatební oslavu na konci dubna

Na poslední dubnový víkend si novomanželé pozvali přátele a rodiny a plánují slavnost plnou luxusu, přepychu, barev, chutí a vůní. 

„Přinejmenším teď Salma chystá svatbu podle svých nejodvážnějších představ, je tím k smrti posedlá. Francois nebude šetřit na ničem. Všechno bude nejvyšší kvality a naprosto honosné,“ uvedla Salmina kamarádka pro Radar Online.

Podle zdrojů z okolí Hayekové se počítá zatím s rozpočtem kolem dvou miliónů dolarů. Výdaje zahrnují nejen hostinu, přepychové dekorace a luxusní ubytování pro všechny pozvané, ale také palubní lístky na soukromé lety ze všech koutů světa.

Přítomni ze slavných tváří budou určitě Penélope Cruzová, Javier Bardem, Ashley Juddová, Tina Feyová, Alec Baldwin, Rose McGowanová a Robert Rodriguez.

„Ze Salmina pohledu tohle manželství vydrží. Slíbila si, že to bude její první a poslední svatba, tak si ji chce užít a pamatovat na celý život,“ dodala Salmina kamarádka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků