Hlavní obsah

Prázdnou hotelovou hernou poletovala tajemná koule, pak spadl ze zdi obraz

Prapodivné jevy zachytila v květnu bezpečnostní kamera v hotelu Red Moss ve skotském Biggaru. V prázdné herně se vznášela bílá koule a následně spadl z ničeho nic ze stěny obraz, napsal server listu The Daily Mail.

Prázdnou hotelovou hernou poletovala tajemná koule, pak spadl ze zdi obraz

Rodinný hotel se nachází v klidném historickém městečku na venkově. Zvláštní aktivita v něm byla zaznamenána kolem jedné hodiny ráno. Na záznamu je vidět prázdná hrací místnost se stolem na billiard.

Najednou se tam objeví poletující koule nepravidelně se pohybující z jedné strany herny na druhou. To vylučuje jedno z vysvětlení, že by se mohlo jednat o odraz světel projíždějícího vozu. Pak předmět mizí a znovu se objevuje u obrazu, který záhy spadne. Hned vzápětí se koule zase zjeví u opačné zdi.

Zda se podobné paranormální jevy odehrávají v tomto hotelu často, nebo to bylo poprvé, zatím není známo. Majitelé zařízení se k mystické nahrávce dosud nevyjádřili.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků