Hlavní obsah
Popelářský vůz náhodou narazil do ilegální pěstírny marihuany. Ilustrační foto Foto: Policie ČR

Popeláři objevili pěstírnu marihuany. Doslova do ní narazili

Nebýt souhry několika událostí, zůstala by asi nelegální pěstírna marihuany v americkém Michiganu zrakům úřadů skryta. Díky nehodě a náhodě, která potkala popelářský vůz, však byla odhalena.

Popelářský vůz náhodou narazil do ilegální pěstírny marihuany. Ilustrační foto Foto: Policie ČR
Popeláři objevili pěstírnu marihuany. Doslova do ní narazili

Přesně v 5:30 ráno 8. září narazil popelářský vůz do budovy ve Sterling Heights v americkém státě Michigan. Popeláři se vyhýbali protijedoucímu autu a řidič strhl řízení do plechové stavby na kraji silnice, aby zabránil srážce.

A GFL garbage truck crashed into a building in Sterling Heights that revealed a marijuana growing operation: https://www.wxyz.com/news/garbage-truck-crashes-into-building-in-sterling-heights-reveals-marijuana-growing-operation.

Posted by WXYZ-TV Channel 7 on Wednesday, September 8, 2021

Nikdo se při nárazu nezranil, a tak hasiči zkontrolovali pouze poškozený přístřešek, jestli nehrozí jeho zřícení. Ovšem zjistili, že uvnitř se nachází ilegální pěstírna marihuany. Pod lampami tam bylo 260 rostlin.

Přestože v Michiganu je povoleno užívání marihuany i pro rekreační účely, její pěstování podléhá přísným restrikcím a pro pěstírnu takového rozsahu je potřeba zvláštní povolení, které navíc městečko Sterling Heights vůbec nevydává.

Zatímco kvůli nehodě nebyl nikdo zatčen ani stíhán, policie celý případ dále vyšetřuje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků