Hlavní obsah
Vloupání se nakonec dvojici nepovedlo. Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Podprsenkou svázala oběť, muži zákona ale včas zasáhli

Policie v okrese Jefferson County v americké Pensylvánii vyšetřuje kuriózní vloupání. Během něho se totiž podezřelá žena pokusila svázat jednoho z obyvatel domu podprsenkou. Zlodějka i její komplic nakonec skončili ve vazbě. Informovala o tom tamní televizní stanice WJAC-TV.

Vloupání se nakonec dvojici nepovedlo. Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Podprsenkou svázala oběť, muži zákona ale včas zasáhli

Ke vloupání došlo v druhé polovině července. Třicetiletý Jeremy Appleton a o šest let starší Andrea Rotonová se dostali do rodinného domu, přičemž se domnívali, že jeho majitelé odjeli na letiště. To se ale nestalo.

V domě tak dvojici zlodějů překvapili majitelé a výtečníci se dali na útěk. Ještě předtím se Rotonová pokusila jednoho z členů domácnosti svázat podprsenkou. Poté měla další osobě vyhrožovat smrtí celé rodiny. Appleton mezitím vyběhl z domu a nasedl do zaparkovaného auta ve chvíli, kdy už k domu přijížděla policejní hlídka. Zmizet se mu tak nepovedlo a skončil ve vazbě.

Žena se nejdříve odmítala policii vzdát, muži zákona si ale do domu našli cestu oknem a ženu bez podprsenky zadrželi. Dvojici má policie v současné době pod drobnohledem ve vazbě a o jejím dalším osudu rozhodne soud.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků