Hlavní obsah

Frontman anglické skupiny Oasis Noel Gallagher nemá malé děti v lásce. Svěřil se serveru Ananova, že děti jsou odporní spratci a on je nemůže ani cítit. Noel Gallagher, který sám má pětiletou dcerku Anais řekl, že děti jsou idioti a nemají to v hlavě v pořádku.

Noel Gallagher nenávidí děti

"Jsou to malí idioti, hluční, smradlaví, prostě nevychovaní spratci. Vezmou vám tolik času a pořád dokola brečí," vyjádřil své pocity k dětem Gallagher.

Deníku The Sun se muzikant svěřil, že od té doby, co má dítě, se z něj stal nudný chlap. "Spousta lidí se stane nudnými, jakmile mají děti. Ony vás totiž donutí být stále doma a nechodit nikam do společnosti," dodal.

Noel je šéfem ve svém domě

"Musíte být ticho, když děťátko spinká.... Na to se můžu vykašlat! Já jsem šéf ve svém domě a budu si dělat, co chci," rozčiloval se Gallagher.

I přes velkou nechuť být nudným otcem bere muzikant zodpovědnost za svou rodinu vážně a je věrným manželem své ženě Meg Matthewsové. "Nikdy jsem nebyl na ženský, a ani dnes nejsem, protože jsou otravné. Vždycky mě víc zajímalo, jak se dostat do nálady a jak hrát na kytaru," svěřil se Noel, bratr stejně slavného Liama Gallaghera.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků