Hlavní obsah
Alan Robinson a Walter Macfarlane. Foto: KHON, ČTK/AP

Nejlepší kamarádi po 60 letech zjistili, že jsou bratři

Dva muži z Havaje, kteří byli od dětství nejlepšími přáteli, nedávno zjistili, že mají stejnou matku a jejich pouto je tak ještě pevnější. Své rodině a přátelům toto překvapení symbolicky prozradili o svátcích.

Alan Robinson a Walter Macfarlane. Foto: KHON, ČTK/AP
Nejlepší kamarádi po 60 letech zjistili, že jsou bratři

Alan Robinson a Walter Macfarlane se poprvé potkali v šesté třídě. Hned si rozuměli a přátelství jim vydrželo přes 60 let. Macfarlane nikdy nepoznal svého otce a Robinson byl adoptovaný. Oba postupem času začali pátrat po svém původu.

Macfarlane nejprve zkoušel internet a sociální média, ale nebyl úspěšný. Začal proto pátrat v rodinné historii a na webových stránkách s porovnáním DNA, uvedla stanice KHON-TV.

Ukázalo se, že největší shodu měl s uživatelem skrývajícím se pod přezdívkou Robi737. Jako Robi je často oslovován právě Robinson, který navíc létal jako pilot na modelu 737 od Boeingu. Robinson totiž při pátrání po své rodině použil stejnou webovou stránku. Oba muži tak zjistili, že mají společnou matku.

Překvapivou zprávu sdělili oba muži svým nejbližším minulou sobotu na večírku.

„Je to ten nejlepší vánoční dárek, jaký jsem si mohl představit,“ řekl Robinson.

Bratři jsou už v důchodu a teď plánují, že ho stráví společně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků