Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Násilníka zpacifikovala skupina plyšových „zvířat”

Několik lidí v plyšových kostýmech zasáhlo minulý pátek v Kalifornii proti útočníkovi, který se měl dopouštět násilí na své přítelkyni. Dvaadvacetiletého Demetriho Hardnetta později zatkla přivolaná policie a obvinila ho z domácího násilí, informoval server CNN.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Násilníka zpacifikovala skupina plyšových „zvířat”

Furries, tedy lidé, kteří si v plyšových kostýmech hrají na zvířata s lidskými vlastnostmi, měli minulý týden dostaveníčko v kalifornském San Jose. Když několik členů vyšlo z klubu ven na cigaretu, zastavilo na silnici auto, z něhož se ozýval ženský křik.

„Kromě křiku jsme viděli, jak spolujezdec útočí pěstmi na ženu, která řídila. Běželi jsme k autu a společně útočníka vytáhli ven,” popsal zásah Robbie Ryans, DJ fanouškovské akce.

Násilníka následně „plyšová zvířata” zpacifikovala, zadržela a přivolala policii. Ta na místě muže identifikovala jako 22letého Demetriho Hardnetta, kterého zatkla a posléze obvinila z domácího násilí.

„Seběhlo se to velmi rychle, pořád tomu nemůžu uvěřit. Jsem rád, že to takhle dopadlo, byla hrůza se na to dívat,” dodal Ryans.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků