Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Muž si nechává na záda tetovat podpisy slavných. Chce do knihy rekordů

Žádné dlouhé nehty, vlasy nebo schopnost otevřít 30 kokosových ořechů hlavou. Američan Funky Matas si kvůli zápisu do Guinnessovy knihy rekordů nechává na záda tetovat podpisy celebrit, ve sbírce má třeba sportovce Usaina Bolta, Mikea Tysona nebo herce Willa Smithe či Samuela L. Jacksona, píše server LadBible.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Muž si nechává na záda tetovat podpisy slavných. Chce do knihy rekordů

Na svých zádech má Matas zatím 225 vytetovaných podpisů. Myšlenka mu přijde zábavná a nikdo se mu nepokoušel nápad vymluvit. „Většina lidí už ví, jaký mám divoký život a že nedopustím, aby mi něco stálo v cestě. Takže nikdo se mi v tom nepokoušel zabránit, protože jsem tvrdohlavý,“ tvrdí Američan.

Aktuálně Matas, kterého na Instagramu sleduje přes 250 tisíc lidí, čeká, až se mu ozve výbor Guinnessovy knihy rekordů, aby mu jeho rekord potvrdil. S tetováním navíc nemá v plánu přestat, protože nějaké místo na zádech mu ještě zbývá.

Některé podpisy nebylo podle 31letého muže vůbec lehké získat. „Pár lidí mě odmítlo, asi tehdy nebyl ten správný čas. Třeba herec, který ztvárnil Žvejkala v původních Hvězdných válkách (nedávno zesnulý Peter Mayhew - pozn. red.) velmi váhal, protože se bál, jak to dopadne,“ tvrdí Matas. „Než se vrhneme na tetování, nejdříve se bavíme o tom, co je jak třeba udělat,“ doplňuje.

Několik významných lidí podle svých slov ale naopak musel odmítnout sám Američan. Z jakých důvodů však neuvedl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků