Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Muž s obrazovkou na hlavě pokládal staré televize sousedům před dveře

Spousta amerických domácností v pondělí ráno před dveřmi svých domů narazila na překvapení. Muž s televizí na hlavě totiž přes noc chodil po městě Glen Allen v americké Virginii a pokládal staré analogové televize před domy, informoval server nbc12.com.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Muž s obrazovkou na hlavě pokládal staré televize sousedům před dveře

„Byl to někdo oblečený v kombinéze a s televizí nasazenou na hlavě. Je to hodně zvláštní. Přišel, dřepl si, položil televizi před dveře a odešel. Je to opravdu divné,“ vylíčil Adrian Garner, jehož bezpečnostní kamera maskovaného fantoma zachytila. „Moje první reakce byla: Objednali jsme si to?“ dodal.

Některé obyvatele situace pobavila, kdo se ale tolik nesmál, byla místní policie. Ta totiž musela odklidit přes 60 starých televizorů.

Surveillance cameras captured a man with a TV over his head

MUST SEE TV (Literally): Surveillance cameras captured a man with a TV over his head, laying an older TV set down on someone’s porch and just walking off. 📺 Has your Ring camera ever caught anything weird? FULL STORY: https://bit.ly/2H2RQ6i

Posted by 23ABC Bakersfield on Tuesday, 13 August 2019

V případě dopadení pachatele by podle Matta Pecky z místního policejního oddělení mohl vtipálek čelit obvinění ze znečišťování soukromého majetku a nelegálního skladování odpadu.

Podle místních se mohlo jednat o školácký vtípek. „Možná je to nějaký fórek studentů, kteří se před začátkem školy nudí a snaží se způsobit poprask,“ řekl Michael Kroll, který také našel televizi před svým domem.

„Možná že televizní muž chtěl do našich životů vnést trochu humoru. Lidé jsou divní,“ okomentoval situaci jeden z místních obyvatel pro CNN.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků