Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Muž po porodu zjistil, že je otcem pouze jednoho z dvojčat

Nepříjemný okamžik zažil čínský muž, který se po manželčině porodu dozvěděl, že je otcem pouze jednoho z narozených dvojčat. Extrémně vzácný případ odhalily testy DNA, které prokázaly, že každé z dětí má jiného tatínka.

Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Muž po porodu zjistil, že je otcem pouze jednoho z dvojčat

Jména matky ani otce nebyla vzhledem k ochraně soukromí zveřejněna. O tom, jak vzácný je takový případ, informoval Teng Ja-ťün, jenž prováděl testy otcovství. „Šance, že se stane takový případ, je zhruba jedna ku deseti milionům,“ potvrdil ojedinělost situace.

„K tomu, aby se takový případ dvojvaječných dvojčat odehrál, je potřeba, aby v jednom měsíci žena uvolnila dvě vajíčka místo jednoho. Poté je potřeba, aby měla pohlavní styk se dvěma muži v poměrně krátké době po sobě,“ vysvětluje doktorka Tengová z pekingského forenzního střediska.

Jak otec reagoval na informaci o tom, že se jeho žena musela setkat kromě něj ve velmi krátkém rozestupu také s jiným mužem, čínská média podrobně neinformovala. Daily Mail uvedl s odkazem na server China News Weekly, že muž byl „zmatený“.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků