Hlavní obsah
Přednáška Od hlavy až k patám - Ing. Hrabica Foto: Hana Halaštová

Modelka Jitka Kocurová miluje herectví

Modelka Jitka Kocurová si již delší dobu pohrává s hereckou oblastí. Poté, co se vrhla na moderování pořadu Prima jízda, se v současnosti na obrazovkách ukazuje coby herečka v televizním seriálu Rodinná pouta.

Přednáška Od hlavy až k patám - Ing. Hrabica Foto: Hana Halaštová
Modelka Jitka Kocurová miluje herectví

O sobě tvrdí, že je modelka, kterou živí moderování a která zároveň přičichla k herectví, které miluje.

Rodinných poutech ztělesnila manželku inženýra Málka v podání Filipa Čápa. Toho opustila, ale opět se k němu vrátila. Důvodem návratu byla láska k dceři, nikoliv ke svému seriálovému manželovi. S ním se v současnosti nachází v rozvodovém řízení.

"Je to ženská, která se dostala v manželství a narozením dcery do stereotypu, z něhož utekla. Časem ale pochopila, že tímto způsobem se nedají řešit problémy. Za mužem se vrací a znovu bojuje o jeho přízeň," přiblížila svou roli Kocurová. 

Režisérovi se zalíbila

"I přesto, že je vina na její straně, neztrácí svou ženskost a nenechá se sebou ani kvůli tak velkému životnímu kopanci mávat," dodala Jitka kocurová, která měla v seriálu původně hrát zdravotní sestru. Z nápadu pak sešlo.

"Přiznávám, že se bojím, abych něco podobného nezažila. Ale myslím, že bych si s tím poradila jinak než Marie, kterou hraji," sdělila ke své roli.

Režisér byl prý s výkonem Kocurové spokojený a pochválil ji za přesvědčivý výkon. "Řekl, že jsme s Filipem hráli přesvědčivě. Může to pro nás být zkouška do budoucna," podotkla s nadějí v hlase Kocurová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků