Hlavní obsah

Melania musela šťouchnout do Trumpa, aby zvedl ruku při hymně

Pobavení vyvolal americký prezidentský pár během hymny při tradiční a prestižní velikonoční slavnosti v Bílém domě. Když začala hrát hudba, první dáma Melania Trumpová a její syn Barron si položili ruku na srdce, prezident Trump ale nikoliv. Jeho manželka ho proto pohotově upozornila.

Melania musela šťouchnout do Trumpa, aby zvedl ruku při hymně

Trojice vystoupila na balkóně v doprovodu velikonočního zajíčka a zpěvačky, která hymnu zpívala doprovázená armádní kapelou.

Melania a 11letý Barron si okamžitě položili pravou ruku na srdce, jak je v USA při hymně na znamení úcty zvykem. Prezident Trump se však trochu zapomněl, a tak ho jeho manželka taktně šťouchla rukou a situaci tak zachránila.

Lidé si toho samozřejmě všimli a začali to hojně komentovat na internetu. V reakci na Trumpovo časté vychvalování různých událostí a věcí to někteří označili za „nejlepší šťouchnutí v historii“, další pak uvedli, že kdyby se toto stalo Obamovým, následovaly by v médiích velmi negativní komentáře.

Nejtrefnější a nejzmiňovanější však byla reakce, že žena původem ze Slovinska na rozdíl od svého amerického manžela věděla, co se sluší udělat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků