Hlavní obsah
Princ Harry a vévodkyně Meghan Foto: Henry Nicholls, Reuters

Meghan obvinila Buckinghamský palác ze šíření lží

Jen několik dní před dlouho avizovaným rozhovorem britského prince Harryho a jeho ženy Meghan, vévodkyně ze Sussexu, s americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou čelí pár nové mediální kauze.

Princ Harry a vévodkyně Meghan Foto: Henry Nicholls, Reuters
Meghan obvinila Buckinghamský palác ze šíření lží

Britský list The Times napsal, že Meghan v době svého působení u královského dvora šikanovala podřízené až k slzám, a někteří se proto rozhodli palác opustit. Princ Harry měl podle listu v roce 2018 jednomu z asistentů královské rodiny rozmlouvat stížnost na chování své ženy.

Buckinghamský palác vzápětí zveřejnil prohlášení, že „netoleruje a nebude tolerovat šikanování nebo pronásledování na pracovišti“. Tvrzení deníku prý prověří personální oddělení. Americká manželka britského prince obvinění popírá s tím, „že sama byla terčem šikany“. V další upoutávce k rozhovoru s Winfreyovou pak prohlásila, že pár nebude mlčet o svém příběhu. Buckinghamský palác obvinila z šíření lží o ní a princi Harrym.

„Nevím, jak by mohli očekávat, že po celé té době budeme stále jen mlčet, jestliže Firma (královský palác) hraje aktivní roli v šíření lží o nás,“ uvedla vévodkyně ze Sussexu.

„A pokud je s tím spojeno riziko, že o něco přijdeme, myslím, že už jsme toho ztratili dost,“ dodala. Loni v březnu se pár zřekl svých oficiálních povinností coby členové královské rodiny. Nyní žije se synem Archiem v Kalifornii. V polovině února dvojice oznámila, že čeká druhého potomka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků