Hlavní obsah
Krajská nemocnice T. Bati. Foto: Vlastimil Langer, PhDr.

Madonna se stala tváří Versaceho

Americká popová zpěvačka Madonna propůjčila svou tvář luxusní módní značce Versace, pro kterou nafotila sérii reklamních snímků. O propagaci firmy informoval ve čtvrtek její tiskový mluvčí.

Krajská nemocnice T. Bati. Foto: Vlastimil Langer, PhDr.
Madonna se stala tváří Versaceho

Hvězda hudebního nebe se na sezónu jaro - léto 2005 stala tváří značky Versace. Tištěná reklama je postavena na čtyřech tématických okruzích. Zobrazuje ženu, která tráví den svou prací v kanceláři. Šestačtyřicetiletá zpěvačka na nich ukazuje, co na sebe brát ve dne a co večer.

"Madonna je ikona," vysvětlila volbu Donatella Versaceová, šéfka prestižního módního domu. "Je novátorská, revolucionářská. Osloví ženy všech věkových skupin," podotkla Donatella.

Fotografie byly pořízeny na londýnském předměstí loni v listopadu. Jejich autorem je známý fotograf celebrit Mario Testino.

Proslýchá se, že Madonna od Versaceho dostala honorář v přepočtu ve výši skoro třiceti miliónů korun. Kromě toho se bude moci oblékat u Versaceho zdarma, a to po celé dva následující roky. Versace jí také poskytnul k dispozici svůj hotel v italském Miláně, kde se může zpěvačka při svých návštěvách zdarma ubytovat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků