Hlavní obsah
V Bílovci s minulých letech zavedli tradici velkopátečního "hrkání" na dřevěné trakaře s hrkačkou. Foto: Pavel Siuda

Kylie Minogue holduje sexu po telefonu

Sex po telefonu se v posledních dnech stal pro Kylie Minogue jedinou cestou, jak zůstat nablízku svému francouzskému příteli Olivieru Martinezovi, když jsou každý na druhém konci světa. Osmatřicetiletý Martinez natáčí v Hollywoodu film The Snow Goose a šestatřicetiletá zpěvačka je momentálně v Londýně.

V Bílovci s minulých letech zavedli tradici velkopátečního "hrkání" na dřevěné trakaře s hrkačkou. Foto: Pavel Siuda
Kylie Minogue holduje sexu po telefonu

Popřela tak zprávy listu The Sun o tom, že se rozcházejí. "Musím přiznat, že jsem nikdy netušila, jak může být sex po telefonu vzrušující," prozradila zpěvačka.

Vysvětlila, že mají oba tak hektické pracovní plány, že jim nezbývá nic jiného, než se vzájemně častovat "erotickými textovkami a nestydatými telefonáty".

"Jen tak dokážeme udržet náš sexuální život na uzdě," uvedla Australanka, která se na veřejnosti se svým krasavcem objevila naposled letos v srpnu.

Vysoké účty jí nevadí

"Jsme na telefonu prakticky nepřetržitě. Opravdu si chybíme. Je to naše jediná komunikace. Média tvrdí, že se rozcházíme. Mezi námi je však všechno v pořádku. Není to pro nás ni neobvyklého, že pracujeme každý na jiném kontinentě. Taková už je naše práce," dodala.

"Samozřejmé, že účty za telefon jsou téměř astronomické, ale Olivier za to stojí. Neumím si představit, že bych ho alespoň neslyšela," konstatovala Kylie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků