Hlavní obsah
Kočka leží na černém křesle. Přízračná postava stojí v pravé části fotky. Foto: repro

Kočka šílela a škrábala do zdi: Na fotce je vidět přízračná postava holčičky

V britském Cheltenhamu řeší lidé záhadu. John Gore, který obývá dům na Hudson Street, je značně nesvůj z fotografie, kterou ve svém domě pořídil. Na rozmazaném snímku je jasně patrná přízračná průhledná postava.

Kočka leží na černém křesle. Přízračná postava stojí v pravé části fotky. Foto: repro
Kočka šílela a škrábala do zdi: Na fotce je vidět přízračná postava holčičky

"Jedna z mých koček v tom místě neustále skákala na zeď, škrábala na ni a my jsme zvyklí kočky docela často fotit. Když jsme se podívali na snímek, překvapila nás jakási postava, která na snímku stála vedle pohovky," uvedl třiačtyřicetiletý Gore, který v domě žije se svou přítelkyní Soniou Jonesovou.

"Nikdy jsem se duchů nebál a ani žádné nespatřil. Stalo se nám tu pár zvláštních událostí už dříve - kanály v televizi se přepínaly a televizor se často sám vypnul. Ukázal jsem ten snímek ženě, která tu žije přes ulici už dlouhá léta. Podle ní před námi v domě bydlel člověk, jehož dítě postihl syndrom náhlého úmrtí," uvedl Gore.

"Hodně lidí už ten snímek vidělo na Facebooku. Někteří se domnívají, že jde o nějaký stín. Podle mě má ale jasný tvar postavy. Nevadí to mně ani Sonie. Neobtěžuje nás a nic nenasvědčuje tomu, že by šlo o zlého ducha. Přiznám se, že jsem začal věřit na duchy poté, co mi v roce 2004 zemřela matka. Lidé však říkávají, že tomu nikdy neuvěříte až do chvíle, než to spatříte na vlastní oči," dodal Brit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků