Hlavní obsah

Jeptiška po hurikánu Irma nelenila a dala se do práce s motorovou pilou

Hurikán Irma zpustošil velkou část Floridy a napáchal obrovské škody. Zdejší obyvatelé mají nyní plné ruce práce, aby dali zase vše do pořádku. Pomoct s odklízením popadaných stromů se rozhodla i jedna z jeptišek v Miami. Způsob, který zvolila, však mnohé překvapil. Video, na kterém řádová sestra zručně ovládá motorovou pilu, poskytla agentura AP.

Jeptiška po hurikánu Irma nelenila a dala se do práce s motorovou pilou

Video, na kterém sestra Margaret Ann odklízí popadané stromy motorovou pilou, se stalo populární poté, co jej místní policie v úterý zveřejnila na sociálních sítích. V souvislosti s tím jí poděkovala za pomoc. „Mezitím, co se zotavujeme z hurikánu Irma, tyto vlídné skutky nám všem připomínají, že jsme jedna komunita! Děkujeme sestře i všem ostatním, kteří se na pomoci podílejí!“ napsali policisté na svém Twitteru.

Skutek jeptišky, která pracuje na arcibiskupské střední škole v okrese Miami-Dade County, vyvolal na internetu obrovskou vlnu pozitivních příspěvků. „Musím uznat, že jeptišky jsou skvělé,“ napsal jeden z komentujících na Facebooku. „Modlitby jsou super, ale modlitba doprovázená činem je mocná,“ komentoval další uživatel.

List Miami Herald uvedl, že katolické školy v Miami-Dade County zůstanou až do nejbližšího oznámení uzavřené.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků