Hlavní obsah
Foto: Petr Hejna

Idol americké mládeže Olsenová tají anorexii

Herečka Mary-Kate Olsenová, miláček americké mládeže, musela nastoupit do nemocnice, aby jí zde byla "poskytnuta profesionální pomoc kvůli zdravotnímu problému". V úterý to oznámil její manažer Michael Pagnotta. Přestože odmítl sdělit konkrétní důvod její hospitalizace, americkým zdrojům se podařilo vypátrat, že Olsenová trpí mentální anorexií.

Foto: Petr Hejna
Idol americké mládeže Olsenová tají anorexii

"Svým přátelům a rodině vděčí za podporu," sdělil Pagnotta, jehož ve středu odcitoval zpravodajský server Miami Herald. "Chce se uzdravit," dodal stroze a další podrobnosti se zdráhal veřejnosti prozradit. 

Svou hubenost podcenila

Americké společenské časopisy, mezi prvními byl US Weekly, však odhalily přesné příčiny její choroby. Mladá herečka podle nich trpí vážnými potížemi s přijímáním potravy.

Spekulace o její anorexii se začaly šířit již před několika týdny, hereččina hospitalizace je nyní potvrdila. Mary-Kate se je však snažila do poslední chvíle vyvrátit a stále je zesměšňovala.  

Na figurantku, která ji nedávno představovala v zábavném televizním pořadu Saturday Night Live a zdůraznila její nezdravou vychrtlost, z legrace křičela: "Jsi příliš hubená! Dej si sendvič." 

Mladí je milují

Mary Kate a její dvojče Ashley společně oslavily před deseti dny své osmnáctiny. Také ukončily středoškolská studia a plánují, že se na podzim zapíší na univerzitě v New Yorku.

Obě stanuly před kamerou poprvé již ve svých devíti měsících. Kromě úspěchu v televizních seriálech se staly ikonami americké mládeže, pro kterou stvořily vlastní kolekci módního oblečení a rovněž kosmetickou řadu. 

Na filmovém plátně spolu poprvé účinkovaly ve snímku New York Minute, který měl nedávno ve Spojených státech svou premiéru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků