Hlavní obsah
Japonská firma slibuje opravdu hororový zážitek. Foto: Kowagaratesai

Hrůzy zombie apokalypsy můžete zažít i ve vlastním autě

Japonci přišli na to, jak získat opravdu silný hororový zážitek a přitom dodržet bezpečnostní opatření kvůli pandemii koronaviru. Zájemcům nabízí nefalšovanou apokalypsu, kterou si bude možné vychutnat v bezpečí svého vozu. Za příplatek si pak budou moci svůj vůz i nechat postříkat krví.

Japonská firma slibuje opravdu hororový zážitek. Foto: Kowagaratesai
Hrůzy zombie apokalypsy můžete zažít i ve vlastním autě

Krizi způsobenou koronavirem nezažívají pouze majitelé restaurací, ale například i výrobci strašidlených domů a poskytovatelé hororových zážitků na přání. Tokijská firma Kowagaratesai proto přišla s netradičním zážitkem. Jako první na světě představila strašidelný dům, do kterého zájemci mohou vjet vlastním autem.

Uvnitř vozu zaparkovaného v tmavé garáži a se zataženými okénky si zákazníci mohou vychutnat všechny hrůzy, které si na ně organizátoři připravili, aniž by riskovali možné riziko nákazy. Do auta se budou dobývat krvelační zombie, duchové a jiní nemrtví.

V autě se riziko nákazy rovná nule, navzdory mnoha chodícím mrtvolám venku.

Foto: Kowagaratesai

Lidé se nemusí bát, že by strašení bylo bezduché. V autorádiu si budou moci pustit útržky hovorů, které osvětlí příběh konce světa. Společnost navíc slibuje výborné herecké výkony zajišťující přesvědčivost celého zážitku.

Akce proběhne 4. a 5. července, a není vyloučeno, že pokud se setká s úspěchem, bude Kowagaratesai s podobnými akcemi pokračovat i nadále.

Zájemci za zhruba dvacetiminutový zážitek zaplatí 8000 jenů (zhruba 1800 korun), za dalších 1000 jenů pak bude jejich vůz postříkán snadno omyvatelnou krví. Pro lidi, kteří nechtějí nebo nemohou přijet vozem, nabízí firma zapůjčení vozu vlastního, který bude po každém vystoupení důkladně dezinfikován.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků