Hlavní obsah
Zpívající legenda Yvetta Simonová zazpívá v Kroměříži. Foto: archiv Supraphon

Hortová na Miss Europe opět zaujala, nyní tancem

Uchazečky o titul Miss Europe, která se letos koná v Paříži, se v současnosti nacházejí ve francouzských Alpách v Tignes. Podle vyjádření druhé české vicemiss Edity Hortové, která na soutěži reprezentuje ČR, nemají dívky skoro čas na odpočinek. Sama Edita pak na sebe již podruhé přitáhla pozornost.

Zpívající legenda Yvetta Simonová zazpívá v Kroměříži. Foto: archiv Supraphon
Hortová na Miss Europe opět zaujala, nyní tancem

Krásky z evropských zemí v Alpách již týden nacvičují choreografii, kterou předvedou během finálového večera. "Nacvičujeme choreografii od rána do večera. Nemáme žádné volné chvíle," potvrdila Edita Hortová v emailové korespondenci.

"Finále bude hodně taneční," přiblížila druhá vicemiss, která prý již sklidila za svůj výkon pochvalu. "Předevčírem se mě choreografka ptala, jestli nejsem profesionální tanečnice. Velmi mě to potěšilo," sdělila Edita, která na sebe na soutěži strhla pozornost již jednou, když zaujala svými šaty. [celá zpráva]

Těší se na tanečníky

Ve středu mají za dívkami přijet tanečníci, kteří s nimi budou na finále choreografii předvádět. "Moc se na ně těšíme, protože měsíc jen mezi 36 holkami nám už stačil," poznamenala Hortová.

Dívky v Tignes pobudou až do čtvrtka, kdy se vracejí do Paříže. Finále se bude konat 12. března a bude jej vysílat celostátní francouzská televize TF1, jeden z nejsledovanějších kanálů ve Francii.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků