Hlavní obsah

Finalistky České Miss nacvičovaly na finálový večer

Přípravy na páteční finálový večer soutěže Česká Miss 2006 jsou v plném proudu. Dívky už cvičí tance, nástupy a pomalu si již uvědomují, že se jejich přípravy chýlí ke konci.

Finalistky České Miss nacvičovaly na finálový večer

Přípravy trvají dlouhou dobu a jsou velmi náročné. Jak fyzicky, tak hlavně psychicky. Dívky sami říkaly, že už se těší, až budou mít ty nervy za sebou.

Když začaly dívky v Kongresové hale Top Hotelu Praha nastupovat na brazilské rytmy, okolostojící fotografové se shodli, že by sami měli s podobným nástupem velké potíže. Ono to není jen tak - vyjít v ten správný moment, jít přitažlivou chůzí na velkých podpatcích, dojít na správné místo a chvíli tančit - to už je pro méně nadané pořádný oříšek.

Aby to dívky neměly zcela jednoduché, večer jim bude ozvláštňovat pohyblivé pódium. Pruh v prostřed pódia je totiž pojízdný, a tak budou dívky jezdit na pódium doslova jako na jezdícím pásu. A aby to bylo ještě pestřejší, v tomto pásu se nachází také točny, které točí soutežící kolem dokola. Krok vedle a zlomyslní diváci by měli důvod k úsměvu, dívky si musí dávat pozor.

Když začaly být dívky v polovině nácviku lehce zneklidněné, každá z nich dostala typický valentýnský dárek - růži a sladkou bonboniéru ve tvaru srdce. Neostýchaly se, bonboniérky otevřely a hned se do sladkých bonbónů pustily, dieta nedieta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků