Hlavní obsah
Cyklotrial Veselí nad Moravou Foto: Alexandra Šillerová

Editu na Miss Europe potrápilo nachlazení

Úřadující druhá vicemiss ČR Edita Hortová, která se účastní přípravy na finále Miss Europe v Paříži, se ve středu vrátila z Tuniska, kde se konala část soustředění. Nyní je zpět ve Francii, kde se dolaďují detaily na finále. Miss Europe 2005 bude zvolena 12. března.

Cyklotrial Veselí nad Moravou Foto: Alexandra Šillerová
Editu na Miss Europe potrápilo nachlazení

Ačkoliv se uchazečky o titul nejkrásnější dívky Evropy z Afriky vrátily již ve středu, Edita Hortová, která na soutěži reprezentuje Českou republiku, se k emailové korespondenci dostala až začátkem dalšího týdne. "Jsem moc ráda, že jsem se dostala konečně k internetu," poznamenala křehká blondýnka.

Po příletu z teplé země Editu schvátila krátká nemoc. "Byla jsem nachlazená a měla jsem ucpané dutiny," vysvětlila. Se zdravotními potížemi však nebyla sama. "Čtvrtina holek měla stejný problém," uvedla.

Účastnice finále Miss Europe se ve čtvrtek na tiskové konferenci již oficiálně představily veřejnosti. Dále absolvovaly tři přehlídky, po nichž následovaly rozhovory s porotou. "Trochu jsem měla obavy z rozhovoru, ale otázky byly položeny jednoduchou angličtinou," svěřila se Hortová.

Po tiskovce dívky odcestovaly do Alp, kde budou nacvičovat choreografii na finále. "Cesta trvala jedenáct hodin. Budeme tu až do 9. března," přiblížila program. Francouzské Alpy navštívila Hortová poprvé ve svém životě. "Moc jsem nadšená ze zdejší krásy," uzavřela Edita.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků