Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Do silnice v Maďarsku zaasfaltovali kočku

Cyklista Tamás Tóth vyfotil na silnici mezi jihomaďarskými obcemi Tázlár a Soltvadkert zaasfaltované tělo kočky. „Níž už klesnout nelze. Kde to jsme, že trup mrtvé kočky při opravě silnice jen tak zaasfaltují?“ napsal na sociální síti Tamás.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Do silnice v Maďarsku zaasfaltovali kočku

Web halasinfo.hu v této souvislosti napsal, že trup kočky ležel u silnice asi už delší dobu.

„Dělníci, kteří silnici asfaltovali, museli trup kočky vidět, ale ani to jim nebránilo v tom, aby ho nezaasfaltovali do nové silnice. Povedlo se jim to takovým způsobem, že část trupu skončila pod asfaltem a část zůstala venku,“ uvedl web.

Azt hiszem, ennél nincs lejjebb. Amikor egy elpusztult állat tetemét is leaszfaltozza, ott valami elég nagy probléma van. Emberek! Hát itt tartunk? 😢

Zveřejnil(a) Tamás Tóth dne Sobota 21. listopadu 2020

V diskusi pod fotografií se objevily většinou komentáře odsuzující počínáni silničářů. Ale objevil se i příspěvek, který se pozastavil nad kvalitou nového asfaltu a způsobem opravy jako takové. „To musel být velmi kvalitní asfalt, když popraskal i od těla mrtvé kočky,“ poznamenal Tibor.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků