Hlavní obsah

Cyklistu sraženého bezohledným řidičem zachránila jako zázrakem matrace

O velkém štěstí může mluvit brazilský cyklista, kterého v pondělí smetl rychle projíždějící automobil. Z jeho korby ale v ten samý moment vypadla matrace, takže muž jako zázrakem spadl do měkkého.

Cyklistu sraženého bezohledným řidičem zachránila jako zázrakem matrace

Skutečné štěstí v neštěstí měl cyklista v brazilském městě Foz do Iguacu. Na okraji silnice ho srazil neopatrný řidič pick-upu, z jehož korby ovšem vyklouzla velká matrace. Přímo v jejím středu šokovaný cyklista přistál.

Sice značně překvapený a vylekaný, ale nezraněný muž po chvíli váhání vstal. Těsně za okrajem matrace, která mu naprostou náhodou zajistila bezbolestný dopad, mezitím prosvištěla další auta.

Na záznamu z bezpečnostních kamer místní autoškoly je vidět, že muži přišli na pomoc dva přihlížející. K neuvěřitelně načasovanému vylétnutí matrace z korby automobilu došlo pravděpodobně ve chvíli, kdy se řidič na poslední chvíli snažil cyklistovi vyhnout a mírně strhnul volant.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků