Hlavní obsah

Catherine Zeta-Jonesovou rozčilují závody v hubnutí

Herečka Catherine Zeta-Jonesová (36) nikdy nepatřila k vyzáblým kráskám. Právě žensky zaoblená postava, kterou odmítala týrat drastickými dietami, ji vynesla spolu s nesporným hereckým talentem na vrchol filmové slávy a popularity.

Catherine Zeta-Jonesovou rozčilují závody v hubnutí

Proti hollywoodským kolegyním, které si hlídají každé deko váhy, v podstatě nic nemá. Ale z klidu a míry ji vyvádějí ty, které v posedlosti štíhlostí v podstatě znásilňují přírodu.

"Za obzvlášť nesmyslné považuji jejich soutěžení v tom, která z nich po porodu dosáhne jako první předchozí váhu," uvedla dvojnásobná matka. "Tato módní vlna superhubených žen ve mně vzbuzuje hrůzu," zdůraznila.

Na koho mířila?

O pětadvacet let mladší manželka Michaela Douglase tímto prohlášením okamžitě vyvolala lavinu spekulací o tom, které hvězdy showbyznysu vlastně měla na mysli.

Obětí nepotvrzených dohadů se okamžitě stala Julia Robertsová, která se po narození dvojčat dostala do původní formy až překvapivě rychle, stejně jako Gwyneth Paltrowová, z jejíž postavy se kila, která nabrala v těhotenství, vypařila přímo zázračně.

Samotné Catherine, jak jí novináři neopomněli připomenout, netrvalo příliš dlouho, než se po obou porodech dostala na původní hmotnost. "Moje svalstvo si uchovalo vzpomínky na doby, kdy jsem byla tanečnicí. Proto mi hubnutí nezabralo příliš času. Ale nikdy jsem o ně fanaticky neusilovala," bránila se herečka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků