Hlavní obsah

Britka zhubla po konzumaci cheesburgerů 30 kilo

Z typicky amerických pochutin se nemusí bezpodmínečně tloustnout. Důkazem je třicetiletá Angličanka Heather Pointerová z Macclesfieldu v anglickém hrabství Cheshire. Třiatřicetiletá žena zhubla za rok téměř 30 kilogramů, a to se přitom ládovala milovanými cheesburgery třikrát týdně. Trik je ovšem v tom, že si je připravovala sama.

Britka zhubla po konzumaci cheesburgerů 30 kilo

A přitom právě kvůli lásce k nim přibrala Heather na 89 kilogramů. Přestože byla nespokojená se svou postavou, milovaného jídla se vzdát jednoduše nedokázala. Proto si začala cheesburgery vyrábět sama, používala k tomu ale jen extra libové maso a celozrnné žemle. Po čase to skutečně fungovalo a dnes má bez omezování v jídle 60 kilogramů.

"Lidé věří, že burgery jsou nezdravé jídlo, ale nemusí se z nich tloustnout, pokud jsou vyráběny řádně ze zdravých ingrediencí. Používám extra libovou sekanou, česnek a chilli. Griluji je a používám celozrnné bulky, sýrový plátek a libovou slaninu. Dopřávám si je třikrát týdně," tvrdí Pointerová.

Vlastní cheesburgery vyměnila za ty od McDonald´s či Burger King, když se vrátila loni z dovolené na Mallorce. Stačil pohled na fotografie v plavkách a hned byl důvod zhubnout. Jedno je jisté, pokud budete jíst třikrát týdně burgery jakéhokoliv typu v podnicích rychlého občerstvení, vaše váha se jistě nepohne směrem dolů.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků