Hlavní obsah

Brit zhubnul fazolovou dietou 38 kilogramů za půl roku

Osmadvacetiletý James Skeates z anglického hrabství Suffolk zhubnul za šest měsíců neuvěřitelných 38 kilogramů, přitom se nijak netrápil v jídle. Konzumoval každý den dvě konzervy fazolí v rajské omáčce. Po této dietě jeho váha klesla ze 133 kilogramů na 95 kilogramů.

Brit zhubnul fazolovou dietou 38 kilogramů za půl roku

Tesař z Haverhill fazolím prý také vděčí za enormní nárůst energie. Cítí se prý mnohem mladší a dokáže držet krok s tříletou dcerou Eleanor a desetiměsíčním Georgem.

"Dával jsem si denně dvě konzervy, pojídal jsem je během přestávek v práci, potom doma s neloupanými bramborami, celozrnným chlebem a těstovinami. Nikdy jsem neměl hlad, ale váha se snižovala. Nedělalo mi žádné problémy jíst všechny ty fazole, ale je zvláštní, že teď, kdy jsem dosáhl své cílové váhy, začal jsem trpět trochu více větry," tvrdil James internetovému magazínu Ananova.

"Fazole v konzervě jsou dobré jako součást zdravého vyváženého jídelníčku, ale nemůžeme doporučit více než jednu porci denně. Fazole jsou nízkokalorické, takže pokud si je dáte místo sýra na toast, pak bych očekávala, že zhubnete," tvrdí dietoložka Isabel Hooleyová ze Suffolku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků