Hlavní obsah

Brad Pitt si na škole přivydělával striptýzem

Hollywoodská hvězda Brad Pitt si ve svých studentských letech na University of Missouri přivydělával striptýzem. Byl členem striptérské skupiny Dancing Bares, se kterou předváděl svůj nahý zadek na dámských narozeninových večírcích.

Brad Pitt si na škole přivydělával striptýzem

"Když některá z členek našeho bratrstva a sesterstva Sigma Chi slavila jedenadvacet, usadili jsme ji do křesla a předvedli jí nahý tanec. Bylo nás sedm kluků s dokonale vypracovaným zadky. Nasadili jsme si na hlavu povlaky od polštářů, jinak jsme byli úplně nazí, a ukázali, co se v nás skrývá," řekl světu Thomas Whelihan, který byl společně s Bradem členem spolku Sigma Chi.

"Měli jsme dokonalou choreografii zaměřenou hlavně na to, abychom holkám pořádně předvedli naše zadky. Byla to super zábava," rozpovídal se Whelihan v rozhovoru pro americký magazín In Touch Weekly.

Podle Bradových vysokoškolských lásek ho pro jeho smysl pro humor každý zbožňoval. "Byl to miláček všech. Nebyl snad jediný člověk, který by ho neměl v lásce. Možná jen kluci, kteří by mu mohli závidět jeho krásu," řekla o herci, který nyní pečuje o čtyři děti s partnerkou Angelinou Jolie, jeho někdejší přítelkyně Angela Wellsová Woodová.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků