Hlavní obsah
Ředitelka DDM Jana Chalupská zahajuje letošní Šipky ve tmě Foto: Aleš Plevka

Beckhamova milenka: Victoria má falešná prsa

Victoria Beckhamová, manželka fotbalisty Davida Beckhama, v minulosti údajně podstoupila tři plastické operace poprsí. Tvrdí to o ní bývalá Davidova milenka Rebecca Loosová, napsal v úterý britský internetový server Female First.

Ředitelka DDM Jana Chalupská zahajuje letošní Šipky ve tmě Foto: Aleš Plevka
Beckhamova milenka: Victoria má falešná prsa

Rebecca Loosová se to prý dozvěděla přímo od Victorie, bývalé Posh Spice. "Jsou falešná (její prsa) a mám to přímo od samotné lady (Victorie)," uvedla Loosová. Beckhamová se jí prý svěřila, že se do rukou plastických chirurgů svěřila celkem třikrát.

Beckhamová neměla být se dvěma plastickými zákroky úplně spokojená, proto si nechala prsa znovu přeoperovat. "Poprvé byla příliš velká, pak zase moc malá," uvedla Rebecca. "Ale nyní je spokojená," dodala o Victorii.

Loosová zná zřejmě i mnohá další tajemství z rodiny Beckhamových. Stala se totiž Davidovou osobní asistentkou poté, co hráč přestoupil z Manchesteru United do Realu Madrid. Pak dokonce tvrdila, že spolu udržovali milostný poměr. [celá zpráva]

Loosová, která je zřejmě bisexuálně zaměřená, také prohlásila, že by si s manželi Beckhamovými užívat nechtěla. Nezdají se jí totiž příliš atraktivní. "Ona se mi nezdá sexy a on mě taky nepřitahuje. Mám raději muže s lepšími mravy," vysvětlila.

Kvůli Rebecce bylo loni manželství Beckhamových v ohrožení. Stmelilo je teprve Victoriino těhotenství. K synkům Brooklynovi (5) a Romeovi (2) by měl do rodiny opět přibýt chlapec. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků