Donald Trump se do Angeliny Jolieové pustil ve známé talkshow Larryho Kinga. "Nepřijde mi nijak zvlášť přitažlivá. Brad Pitt je vychytralý chlápek, který se vždycky vyhne svatebním plánům," zhodnotil Trump i soukromý život 31leté filmové hvězdy, která je známá například z dobrodružných filmů jako archeoložka Lara Croft.

Miliardáři se též nelíbí, jak se Jolieová chová ke svému otci. "Znám jejího tátu. Je to podle mě milý člověk. Ale ona s ním zachází jako se psem," zvolil Trump ostřejší výrazy. Otec slavné herečky John Voight prý marně svoji dceru prosí, aby se mohl vidět s vnoučaty.

Smířlivěji se Trump vyjadřoval o manželovi Britney Spearsové Kevinu Federlinovi. I ten v minulosti z jeho hodnocení nevyšel nejlépe. Pak ale tanečník Federline utrousil o miliardáři lichotivé slovo a Trump svůj názor změnil. "Když vám někdo řekne, že vás má rád, všechno si promyslíte. Proto jsem zcela změnil názor. Kevin Federline mi přijde fantastický," vysvětlil šedesátiletý realitní magnát, moderátor televizní reality show a spolumajitel několika soutěží miss.