Aichmajerová se už teď ale těší na další seriál. Zítra totiž startuje třetí řada seriálu Rodinná pouta, kde hraje její velmi dobrá kamarádka Alice Bendová. "Ze všech stran slyším, jak se třetí řada povedla, Alice je unešená a i když jsem nebyla pravidelným divákem druhé řady, tak trojku si určitě nenechám ujít. Režie se totiž ujal pan režisér Drha a věřím, že to bude na kvalitě seriálu hodně vidět," dodala.

Eva Aichmajerová si měla už v minulosti zahrát nejlepší kamarádku Alice Bendové v seriálu Bazén. Z toho však sešlo, neboť se Aichmajerová stala součástí konkurenční televize. "Už jsem si napsala Ježíškovi o pouta. Samozřejmě rodinná," smála se.

Ajchmajerové se pouta možná nevyhnou

"Teď jsem součástí televize Prima a byla bych moc ráda, kdybych dostala druhou příležitost. Chtěla bych hrozně moc hrát znovu s Alicí," prozradila své přání.

A co na to producent třetí řady Rodinných pout Jan Bílek? "S Evou jsme už počítali do seriálu Bazén. Budeme doufat, že se to tentokrát povede," naznačovala. Necháme se překvapit, zda se Eva objeví v úspěšném seriálu Rodinná pouta. První díl třetí řady uvidíte již toto úterý na TV Prima.